www.cvonline.hu

Számviteli és pénzügyi munkatárs

  • A hirdetés 84 napja lejárt

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.

Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével.

A pénzügyi csapat támogatására az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Főbb Feladatok:

  • Támogatja a magyarországi (győri) és az angliai kapcsolt vállalkozás számviteli és pénzügyi folyamatait
  • Koordinálja a bérszámfejtési folyamatot és elkészíti az ahhoz kapcsolódó főkönyvi feladásokat és egyeztetéseket
  • Koordinálja és elkészíti a mérlegszámlák egyeztetését mind a magyar, mind pedig az angol telephelyek tekintetében
  • Biztosítja a könyvelés és a jelentések jogi megfelelőségét
  • Támogatja az ÁFA és az indirekt adóbevallásokat és főkönyvi feladásukat, egyeztetésüket
  • Elkészíti és benyújtja a statisztikai riportokat

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Pénzügyi és számviteli szakirány)
  • Ideális esetben 3 év nemzetközi környezetben szerzett releváns gyakorlat, de pályakezdők jelentkezését is elfogadjuk
  • Aktív angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret (kiváló Excel tudás)
  • Jó csapatjátékos
  • Etikus magatartás

Előny:

  • US GAAP ismeret
  • Bérszámfejtés koordinálásában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Multinacionális gyártó környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem valamint béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet angol és magyar nyelvű önéletrajzzal. Kérjük a tárgyban feltüntetni a pozíció nevét.

Helyek Győr
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol