www.cvonline.hu

Számviteli és pénzügyi előadó

  • A hirdetés 442 napja lejárt

A DIPA Diósgyőri Papírgyár Zrt. munkatársat keres

feladatok ellátására

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelés, analitikák vezetése, egyeztetések
  • Havi, éves zárások elkészítése
  • Adóbevallások (havi, negyedéves, éves) elkészítése (ÁFA, Tao, helyi adók, stb.)
  • Közreműködés az éves beszámoló összeállításában
  • Banki és folyószámla ügyintézés (utalások, akkreditív kezelés, stb.)
  • Vevő, szállító kezelése, egyeztetése
  • Heti, havi éves likviditási tervek készítése
  • Szakterületi tervek és prognózisok készítése
  • Havi szakterületi beszámoló készítése
  • Szakterületi statisztika készítése
  • Pénztár ellenőri illetve pénztárosi feladatok ellátása
  • Leltározási feladatok ellátása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Könyvvizsgálati és ellenőrzési munkák támogatása
  • Szakterülethez kapcsolódó egyéb adminisztratív munkák

Elvárások:

  • Gazdasági szakirányú felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Több éves termelő vállalati könyvelési tapasztalat
  • Excel, Word magas szintű ismerete
  • Nagy munkabírás, hatékony, gyors munkavégzés
  • Csapatszellem, más szakterületekkel való együttműködési készség
  • Átfogó gondolkodásmód, határozott egyéniség

Előnyök:

  • Adószakértői képesítés,
  • Angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Karrierlehetőség
  • Egyéb információ az állásról:
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Miskolc

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő