www.cvonline.hu

Számviteli és pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 986 napja lejárt

Cégünk

Számviteli és pénzügyi asszisztenst

keres

Feladatok:

  • a társaság gazdasági, pénzügyi ügyeinek intézése
  • számviteli feladatok ellátása főkönyvelő vezetése mellett
  • rendszeres és eseti riportok készítése a menedzsment döntéseihez
  • a cég teljes körű adminisztratív támogatása
  • számlaügyintézés
  • a társaság működésével kapcsolatos pénzügyi és adminisztratív feladatok ellátása
  • pénzügyi kimutatások, nyilvántartások, dokumentumok készítése
  • vevő kintlévőségek és szállítói kötelezettségek nyomon követése
  • különböző munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • egyéb irodai, recepciós feladatok ellátása

Elvárások:

  • gazdasági-pénzügyi szakképzettség (minimum középfokú) és munkatapasztalat
  • aktív, magas szintű MS Office felhasználói ismeret, különös tekintettel az Excel-re és Word-re
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • nagy munkabírás, önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés
  • precizitás, határidők betartása, határozottság
  • jó problémamegoldó, és konfliktuskezelő készség

Előny:

  • számviteli-, pénzügyi-, vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás

 Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős foglalkoztatás budapesti irodánkban
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat és motivációs leveleket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő