www.cvonline.hu

Számviteli és Jelentésszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 860 napja lejárt

Feladatok:

  • A pénzintézet tevékenységére vonatkozó napi, havi, negyedéves és éves jelentések készítése és szolgáltatása az MNB, BEVA, KSH részére;
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése a tulajdonos és társosztályok felé;
  • Folyamatos kapcsolattartás a kapcsolódó társosztályokkal és az MNB, BEVA, KSH képviselőivel;
  • Jogszabályi változások követése, a jelentésszolgálathoz kapcsolódó belső szabályzatok karbantartása;
  • Részvétel a számvitel terület napi munkavégzésében (vevő, szállító számlák; vegyes és pénztár tételek könyvelése, analitikák naprakész vezetése)
  • Tárgyi eszközökkel kapcsolatos könyvelési és nyilvántartási feladatok ellátása;
  • Részvétel a könyvvizsgálatban, NAV és MNB vizsgálatokban;
  • Részvétel a zárlati feladatokban (havi, negyedéves, éves zárás).

Elvárások:

  • Közgazdász végzettség, pénzügyi vagy számviteli szakirányon;
  • Minimum 3 éves, pénzintézetnél szerzett MNB (PSZÁF) jelentésszolgáltatási tapasztalat;
  • Excel táblázatok használatában szerzett magas szintű gyakorlat;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Precíz, önálló munkavégzés, kockázattudatosság;
  • Kiváló elemző készség és analitikus gondolkodás.

Előnyt jelent:

  • Jelentésszolgáltatási folyamatok kialakításában szerzett gyakorlat;
  • COREP jelentések készítésében szerzett tapasztalat;
  • Azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Cafetéria

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő