www.cvonline.hu

SZÁMVITELI ELŐADÓ

  • A hirdetés 413 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Számviteli Osztálya

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • A beérkező számlák alaki és tartalmi felülvizsgálata,
  • A költség,- beruházási- és anyagszámlák kontírozása, SAP rendszerben történő rögzítése, könyvelése,
  • Adózással kapcsolatos folyószámlák főkönyvi egyeztetése,
  • Főkönyvi, pénzügyi riportok, valamint vezető által kért havi egyeztető kimutatások készítése
  • Pénztárellenőri feladatok ellátása,
  • A társaság likviditás tervezésében, napi pénzügyi tevékenységében helyettesítőként való részt vétel.

Feltételek:

  • Középiskolai végzettség,
  • Pénzügyi/számviteli szakirányú képesítés
  • Aktuális számviteli és adójogszabályok ismerete,
  • Legalább 2 év könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Alapfokú informatikai végzettség (Word, Excel, Internet),
  • Precíz, megbízható munkavégzés,
  • Csapatszellem, terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú gazdasági végzettség,
  • Adótanácsadói és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Magas szintű Excel ismeret,
  • SAP főkönyvi-pénzügyi moduljában való jártasság.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. szeptember 5-ig az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő