www.cvonline.hu

Számviteli elemző (Budapest)

  • A hirdetés 824 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába Számviteli elemző munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a nemzetközi pénzügyi (lízing) folyamatokhoz kötődő számviteli és elemzői feladatok ellátása,
  • a vállalat pénzügyi teljesítményének folyamatos követése, rögzítése, dokumentálása,
  • eredmények elemzése, összefoglalása, adatok interpretációja,
  • az US GAAP, az állami adótörvények illetve a vállalat belső előírásainak megfelelő követése,
  • főkönyvi bejegyzések ellenőrzése, karbantartása,
  • a vállalat folyamatok fejlesztésére irányuló javaslatok elemzése,
  • a változtatások koordinálása, felügyelete,
  • előrejelzések elkészítése.

  Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli területen,
  • legalább két éves szakmai tapasztalat a könyvelési/számvitel területen,
  • kiváló elemzői készség,
  • proaktív gondolkodás,
  • önálló személyiség,
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás.

 Előny:

  • mérlegképes könyvelői képesítés,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • IFRS/US GAAP ismerete.

 Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.