www.cvonline.hu

Számviteli Csoportvezető

  • A hirdetés 1211 napja lejárt

Nemzetközi Partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok:

  • A cégcsoport magyar számviteli és USGAAP előírásoknak megfelelő számviteli feladatainak irányítása, a főkönyvi könyvelés naprakészen tartása;
  • A könyvelési és adózási részleg szakmai és operatív irányítása és ellenőrzése;
  • Felelősség az adó-és számviteli jogszabályok betartásáért;
  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés felügyelete és irányítása;
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásának felügyelete;
  • Főkönyvi kivonatok összeállítása, elemzése, számviteli, és gazdasági kimutatások készítése a vezetőség részére;
  • Adóbevallások, KSH kimutatások és egyéb adatközlések elkészítése, elkészítésének koordinálása;
  • Havi, negyedéves és év végi zárási feladatok elvégzése;
  • Éves beszámoló elkészítése;
  • Könyvvizsgálatokon való közreműködés;
  • A cégcsoport külföldi partnereinek könyvelőivel, gazdasági szakembereivel kapcsolattartás, együttműködés;
  • Adóhatósági ellenőrzéseken részvétel, képviselet.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és mérlegképes könyvelő képesítés
  • Legalább 3-4 év főkönyvelő vagy számviteli csoportvezetői munkakörben, Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • US GAAP ismerete
  • Számviteli területen szerzett vezetői tapasztalat;
  • Stabil középfokú angol nyelvtudás
  • Jól szervezett, pontos munkavégzés
  • Hatékony, gyors, precíz munkavégzés;
  • Kiváló kommunikációs készség.

Amit kínál:

  • Stabil, megbízható, fejlődő cégcsoport;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Szakmai tréningek;
  • Fiatal, dinamikus csapat, kiváló munkakörnyezet és munkavégzési körülmények.

Olyan jelentkezéseket várunk, aki stabil 4-5 éves szenior könyvelői tapasztalattal rendelkezik és képes kisebb csapatot vezetni, ill. olyan főkönyvelők/számviteli csoportvezetők jelentkezését is várjuk, akik mindezen feltételeknek megfelelnek és stabil, megbízható munkahelyet keresnek hosszútávon.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő