www.cvonline.hu

SZÁMVITELI CSOPORTVEZETŐ-HEJŐKÜRT

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 755466

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Hejőkürti logisztikai központunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Munkavégzés helye:

Hejőkürt, Logisztikai Központ

Az Ön feladata:

  • az ügyviteli csoport irányítása, feladatok delegálása
  • mutatószámok feldolgozása és riportok készítése
  • számlakiállítás előkészítése
  • üzleti/raktárbizonylatok feldolgozása
  • leltáreredmények számítása és könyvelése
  • napi kapcsolattartás a kereskedelmi egységekkel
  • informatikai infrastruktúra felügyelete
  • operatív IT feladatok ellátása az informatikai osztállyal együttműködve

Az Ön profilja:

  • felsőfokú végzettség
  • min. 1 éves ügyvitel / könyvelés területen szerzett tapasztalat
  • min. társalgási szintű német nyelvtudás
  • átlagon felüli szervező -, és kitűnő problémamegoldó képesség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • magas fokú MS Excel ismeret
  • informatikai jellegű feladatok iránti érdeklődés
  • nagyfokú szellemi terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • változatos, színes munkakör
  • versenyképes jövedelem
  • 100 % -os utazási támogatás
  • étkezési hozzájárulás (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • stabil háttér
  • fiatal, dinamikus csapat
  • karrierlehetőség

 Jelentkezni lehet:

Kérjük, amennyiben úgy érzi, végzettsége és szakmai tapasztalatai megfelelnek a fent említetteknek, juttassa el hozzánk fényképes önéletrajzát, vagy adja le pályázatát online jelentkezési felületünkön!

Link megjelenítése

Lidl Magyarország Bt. Személyzeti osztály
Rádl Árok 6.
1037 Budapest

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja