www.cvonline.hu
Számviteli Asszisztens
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1078151
lejárt

Fejér megyei multinacionális Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Számlák ellenőrzése
  • Számlák kiállítása
  • Havi zárásokban való aktív részvétel
  • Egyéb számviteli feladatokban való részvétel

Elvárások:

  • Közgazdász végzettség (pénzügy / számvitel szakirányon)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok ismerete

Előny:

  • 1-2 év releváns tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Utaztatás biztosítása (vállalati buszjárat)/bejárási támogatás
  • Albérlet támogatás/ingyenes lakhatás biztosítása
  • Szakmai képzések, fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.