www.cvonline.hu

Számviteli Asszisztens gyakornok

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 869226

Feladatok:
  • dokumentumok rendezése
  • adatrögzítés
  • archiválás
Elvárások:
  • aktív nappali tagozatos hallgatói státusz (pénzügy-számvitel szakon)
  • MS Excel felhasználói szintű ismerete
  • alapvető pénzügyi-számviteli ismeretek
  • pontosság, precizitás
Amit kínálunk:
  • Fizetés: Bruttó 655 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: heti minimum 3 nap, napi 8 óra 8:00-tól 16:30-ig (fél óra ebédszünet)
  • Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed és megfelelőnek találod magad a pozícióval szemben támasztott elvárásoknak, fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre! Leveled tárgya legyen POR-PÜ.