Számviteli / adózási gyakornok határozott idejű munkavégzésre

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 822389

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Számviteli / adózási gyakornok határozott idejű munkavégzésre (3 hónap/Budapest)

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerületi központi irodaház

Az Ön feladata

  • gyakornoki programunk keretében a könyvelési csapat és az adózási vezető munkájának támogatása
  • részvétel könyvelési feladatok előkészítésében
  • adminisztratív teendők elvégzése

Az Ön profilja

  • közgazdasági egyetemi vagy pénzügyi-számviteli főiskolai hallgató
  • tanulmányai során számviteli ismereteket szerzett (preferált)
  • érdeklődés a számvitel, könyvelés, adózás, egyéb területek iránt
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek (kiemelten Excel)
  • magas szintű német nyelvtudás
  • az angol nyelv ismerete előnyt jelent
  • precizitás, pontosság

Amit kínálunk

  • a gyakornoki program résztvevője megismerkedik a cég számviteli tevékenységével és betekintést nyer az adózással kapcsolatos feladatok gyakorlati megvalósításába
  • munkáját fiatalos légkörben végezheti
  • versenyképes juttatás
  • 100 %-os utazási támogatás
  • Étkezési kártya, Erzsébet-utalvány

Jelentkezni lehet

Kérjük, amennyiben úgy érzi, képességei és tapasztalatai összhangban vannak az elvártakkal, juttassa el hozzánk fényképes önéletrajzát a megadott elérhetőségre, vagy adja le pályázatát online jelentkezési felületünkön.

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja