Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Számviteli-Adatszolgáltatási Szakértő

  • Frissítve 17 napja

Az AEGON Magyarország Pénztárszolgáltató Zrt. és az AEGON Magyarország Lakástakarékpénztár Zrt.

pénzügy-számvitel területe

SZÁMVITELI-ADATSZOLGÁLTATÁSI SZAKÉRTŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest

Leendő munkatársunk feladatai:

  • havi, negyedéves és éves zárlati munkálatok támogatása,
  • hóközi gazdasági események számviteli, pénzügyi elszámolásában való aktív közreműködés,
  • felügyeleti szervekkel való kapcsolattartás, adatszolgáltatások készítésében való aktív közreműködés,
  • kapcsolattartás bankokkal, kimenő és bejövő számlák kezelése,
  • hatósági és belső jelentések összeállítása, küldése,
  • éves könyvvizsgálat és MNB vizsgálatok során felmerült adatigények előállítása.

Elvárások:

  • pénzügyi/számviteli felsőfokú végzettség,
  • pénzügyi intézménynél (bank/biztosító/lakástakarékpénztár/nyugdíjpénztár) szerzett 2-3 éves pénzügyi-számviteli tapasztalat,
  • magas szintű MS Office ismeretek,
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • főkönyvi, illetve nyilvántartó rendszerek ismerete,
  • banki-, lakástakarékpénztári MNB adatszolgáltatási területen szerzett tapasztalat,
  • lakáshitelezés számviteli elszámolásával kapcsolatban szerzett tapasztalat,
  • IFRS szerint végzett számviteli elszámolásban szerzett tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • strukturált, analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • precizitás és munkával szembeni igényesség jellemzi,
  • jó az elemző és problémamegoldó képessége,
  • nyitott szakmai újdonságok elsajátítására.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2016. november 30-ig várjuk oldalunkon!

Munkavégzés helye Budapest, Kálvin tér
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest