www.cvonline.hu

Számvitel gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1075810

Partnerünk prémium minőségű elektronikai szoftvereket fejleszt és gyárt. Az elmúlt évtizedekben hosszú távra megalapozta üzleti sikereit, dinamikus növekedését, a ma mintegy 500 alkalmazottjának energiája és odaadása biztosítja a lendületet a társaság sikereihez.
Feladatok:

  • Számvitel napi munkájának adminisztratív támogatása
  • Beérkező levelek és telefonok kezelése
  • Papír alapon érkező számlák könyvelése SAP-ben
  • Számlák iktatása

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy paszív hallgatói hogiszony gazdasági/pénzügyi szakon
  • Minimum 1 év vállalása
  • Heti minimum 24 óra vállalása
  • Precizitás, önéálló munkavégzés

Juttatások:
  • Bruttó 800 Ft/óra
  • Cafeteria, sportolási lehetőség, utazástámogatás

Előnyök:
  • Hasolnó területen szerzett tapasztalat