www.cvonline.hu

Számvitel és Adó szakértő

  • A hirdetés 509 napja lejárt

FELHÍVÁS

 Az FGSZ Zrt.

Pénzügy és Gazdálkodás – Számvitel és Adó osztálya munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Siófok - Budapest

Feladatok:

  • Az FGSZ Zrt. adóbevallásainak elkészítése, koordinálása és ellenőrzése, adófolyószámlák nyomon követése bármely adóterületen, de különösen az alábbi adónemek tekintetében
           - Általános forgalmi adó
           - Társasági adó
           - Innovációs járulék
           - Energiaadó
           - Közművezeték adó
           - Helyi adók
  • Adózási kérdésekben belső állásfoglalások kialakítása. Kapcsolattartás az adóhatósággal, szükség esetén az igénybevett adótanácsadókkal, az adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés.
  • Elemzések és adókockázati felmérések készítése az adózási és számviteli elvek alapján a döntések megalapozásához, stratégiai és üzleti akciók kidolgozásához.
  • Részvétel az Éves Beszámoló elkészítésében, a könyvvizsgálói folyamatokban.
  • Az FGSZ Zrt. szerződéseinek adózási szempontú véleményezésében való közreműködés.
  • Egyéb számviteli típusú és adózással kapcsolatos feladatok ellátásában való közreműködés.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • Adótanácsadói képesítés.
  • Legalább 3 év szakmai gyakorlat.
  • Felhasználói szintű Word és Excel számítógépes programok ismerete.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret.
  • Középfokú angol nyelvismeret.
  • IFRS mérlegképes könyvelő szakképesítés.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2016. január 03.

Helyek Somogy
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő