www.cvonline.hu

Számoló (Cycle Counter)

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.10.28.
Hirdetés azonosító: 869049
lejárt

Flex állások

Flextronics, amerikai multinacionális vállalat, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfelei vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek.

Tevékenységünk bővítéséhez kölcsönzötti állományba keresünk  új kollégákat gyáli és biatorbágyi telephelyünkre az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Napi ciklikus számolás végrehajtása, a számolólap pontos kitöltése,
  • Folyamatos lokációellenőrzés a készlet kontrollertől kapott lista alapján,
  • Együttműködés a készlet kontrollerrel,az ő munkájának a segítése
  • Raktári dolgozókkal való együttműködés
  • Leltári tevékenységekben való aktív részvétel (számolás, számolások ellenőrzése, a belső és külső ellenőrök munkájának segítése),
  • Felesleges készletek selejtezésében való részvétel az anyagok összekészítése, csomagolása vagy a már összekészített selejtek mennyiségi ellenőrzése,
  • Segítség nagyobb alapanyag kiszállítások lebonyolításában.

Elvárások:

  • Minimum szakmunkásképző végzettség, illetve 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • 1 éves készletkezelési területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó látás
  • Targoncavezetői jogosítvány vezetőállásos (3313) és vezetőüléses (3324), elektromos típusokra és tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem továbbítsa önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka, Elektronika / Telekommunikáció, Gyártás / Termelés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Gyál