www.cvonline.hu

Számlázó

  • A hirdetés 882 napja lejárt

A hazai tulajdonú, több mint 15 éve sikeresen működő, fejlődésorientált újHÁZ építőanyag nagykereskedelmi részvénytársaság központja részére keresünk új munkatársat

Számlázó

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • szállítói számlák bevételezése, rendszerbe történő rögzítése
  • vevői számlák kiállítása
  • előleg számlák kezelése
  • teljesítetlen rendelések és hozzájuk tartozó számlák utólagos párosítása, a vevőkkel történő egyeztetések intézése
  • kapcsolattartás a vevőkkel, szállítókkal a rendelések és számlák vonatkozásában

Szakmai elvárások:

  • középfokú (pénzügyi-számviteli, vagy közgazdasági) végzettség (érettségi);
  • min. 2-3 éves hasonló munkakörben, gépi könyvelésben, számlázásban szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Személyes kompetenciák/tulajdonságok:

  • precíz, pontos és lendületes munkavégzés
  • önállóság és probléma-megoldási képesség
  • kiváló rendszerszintű gondolkodás
  • jó koncentrációs képesség
  • monotonitástűrési képesség
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • gyors tanulási és alkalmazkodási képesség
  • megbízhatóság, lojalitás
  • munka iránti elkötelezettség

Előny:

  • győri vagy Győr környéki lakhely
  • mobilitás
  • vállalatirányítási rendszerben való munkavégzés képessége
  • idegennyelv-ismeret
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jó munkahelyi légkör, támogató vezetőség
  • stabil jövőkép

Munkavégzés helye:

  • Tényő (Győr közelében)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a lenti e-mail címre kérjük megküldeni.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő