www.cvonline.hu

Számlázó

  • A hirdetés 934 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Gazdasági Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat

Számlázó

Budapest, Európa utca 6. 1239

Feladatok:

  • A teljesített fuvarfeladatok alapján, a kimenő számlák kiállítása, ellenőrzése, kezelése;
  • Díjképzés elvégzése a szerződések alapján;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás;
  • Esetleges számlareklamációk kezelése;
  • Okmánypótlások kezelése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (közgazdasági/pénzügyi végzettség előny);
  • Legalább egy éves pénzügyi-, számlázási tapasztalat;
  • Felhasználó szintű MS Office, kiemelt Excel ismeret.

Előnyt jelent:

  • Fuvarozás területén szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú végzettség.

Szükséges kompetenciák:

  • Pontos, precíz igényes munkavégzés;
  • Nyugodt, határozott személyiség;
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás;
  • Terhelhetőség.

Amit a Waberer's kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás adatai:

Állás azonosító: 2014
Pozíció megnevezés: Számlázó
Munkavégzés helye: Budapest, Európa utca 6, 1239
Szakterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2015.01.05.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő