www.cvonline.hu

Számlázó

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Számlázó

Feladatok:

  • Eseti és havi számlázás elvégzése
  • Vevői adatok karbantartása a számlázási programokban
  • Kapcsolattartás a partnerekkel telefonon és e-mailben, számlázással kapcsolatos reklamációkezelés;
  • Együttműködés a társosztályokkal

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil, multinacionális cégnél
  • Fejlődési lehetőség
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és utána is, erős támogatás a csapaton belül
  • Versenyképes kompenzációs csomag: versenyképes alapbér mellett negyedéves bónusz, Cafeteria juttatás, szakmai tréningek, továbbképzések.

 Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület
  • Teljes munkaidőben, 8:00-16:30 között

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú közgazdasági végzettsége van;
  • Angol nyelven középszinten kommunikál írásban és szóban;
  • Önálló munkára képes, kezdeményező és nyitott személyiség;
  • Monotonitástűrés, jó kommunikációs készség
  • Segítőkész, csapatjátékos, megbízható, precíz;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook).

Előny, de nem feltétel:

  • Integrált nagyvállalati rendszer ismerete előny
  • Pénzügyi, számlázási területen 1-2 éves munkatapasztalattal rendelkezik;

További cég információkért, kérem, keresse fel honlapunkat: Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését 2016.11.14-ig juttassa el a lenti e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Számlázó pozícióra.

Munkavégzés helye Budapest, XV. kerület
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest