www.cvonline.hu

Számlázó

  • A hirdetés 397 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

 Számlázó

Hogy erősítsünk értékesítési csapatunkat a Vision Care Business Group területén belül, Magyarországon, budapesti kereskedelmi irodánkba keresünk egy főt, az alábbi munkakörre:

Feladatok:

  • Számlázás belföldi partnerek részére
  • Számlázás export partnerek részére (EU és nem EU országok)
  • Termékek és számlák beérkeztetése
  • Pénzügyi feladatok ellátása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Hasonló feladatkörben megszerzett több éves tapasztalat
  • Microsoft Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) felhasználói ismerete
  • ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás előny
  • Proaktivitás, rendszerben való gondolkodás képessége
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség, önállóság
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Motivált, támogató csapat és vállalati légkör.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven!

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Humánpolitikai Osztály

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német