www.cvonline.hu

Számlázó - ügyfélszolgálati ügyintéző

  • A hirdetés 3 napja lejárt

A Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.

SZÁMLÁZÓ - ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres miskolci központjába

Feladatok:

  • lakossági felhasználók számlázási feladatainak teljeskörű ellátása
  • ügyfél bejelentések fogadása, ügyintézése
  • reklamációk kivizsgálása, nyomonkövetése, megválaszolása
  • felhasználók szakszerű írásbeli – szóbeli tájékoztatása, levelezések bonyolítása
  • törzsadatok karbantartása, adatrögzítés, adatszolgáltatás
  • kapcsolattartás a társaság ügyfélszolgálati irodáival

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • pénzügyi-számviteli alapismeretek
  • biztos számítástechnikai ismeretek
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • magabiztos fellépés, terhelhetőség

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • közüzemi szolgáltatásban, illetve ügyfélszolgálati területen szerzett gyakorlat, jártasság,
  • minden olyan végzettség, amelyet a munkakör betöltésénél hasznosítani tud.

A jelentkezéseket, szakmai önéletrajzot a Jelentkezés gombra kattintva vagy a lenti e-mail címre kérjük leadni 2017. december 12-ig.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű