www.cvonline.hu

Számlázó, recepciós

  • A hirdetés 359 napja lejárt

25 éve ruházati nagykereskedelem területén működő piacvezető cég, óbudai irodába keres érettségizett munkatársat

munkakörbe, Budapest III. kerületi munkahelyre.

Feladatok:

  • számlázási feladatok, elszámolások készítése,
  • asszisztensi, adminisztrációs feladatok ellátása,
  • recepció ellátása, ügyfelek és vendégek fogadása,
  • bejövő és kimenő e-mailek, telefonok kezelése.

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office alkalmazások)
  • jó kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • érettségi
  • rugalmasság

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatalos, dinamikus csapat, modern munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil, megbízható háttér
  • választható cafeteria
  • munkavállaló-barát szervezet

Fényképes önéletrajzokat várunk a lenti megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő