www.cvonline.hu

Számlázó-pénztáros

  • A hirdetés 315 napja lejárt

A Baromfiudvar 2002 Kft.

munkatársat keres Debreceni munkavégzéssel

Feladatok:

  • számlázási feladatok ellátása, túraelszámoltatás, külföldi partnerek részére számla készítés
  • pénztárosi teendők bevételi és kiadási pénztárbizonylatok elkészítése, pénzmozgás dokumentálása, banki beküldések
  • közreműködés a havi zárási folyamatokban
  • reklamáció kezelés

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • rutinos számítógép használat ( World, Excel, Internet-alkalmazások)
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó, kapcsolattartó képesség
  • lelkes, sikerorientált hozzáállás
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • csapatszellem, lojalitás, elköteleződés a stratégiai célok mellett
  • piac-, és versenytárs ismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • előrelépési lehetőség
  • jó hangulatú, fiatalos munkakörnyezet
  • egy stabilan fejlődő sikeres vállalat által nyújtott biztos háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel és motivációs levéllel ellátott önéletrajzát az alábbi email címre.
Jelentkezési határidő: 2016.09. 25.

Helyek Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő