www.cvonline.hu

Számlázó Munkatárs

  • A hirdetés 1378 napja lejárt

A Sprinter Futárszolgálat Kft. a belföldi expressz kiscsomag-szállítás meghatározó szereplője. Ügyfeleink között sikeres magyar vállalkozások és multinacionális vállalatok egyaránt megtalálhatók. Dinamikusan fejlődő cégünk

Számlázó Munkatársat

keres pénzügyi csoportjába.

Eredményszemléletű, kellő rugalmassággal rendelkező, sikerorientált, átlag feletti minőségi munkavégzésre képes kollégát várunk csapatunkba.

Feladatok:

  • számlázás, számlareklamáció kezelése,
  • riportok készítése, egyeztetési feladatok,
  • szerződés nyilvántartás vezetése, kezelése, adatok beállítása a rendszerben,
  • partnerekkel, társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás.

Elvárásaink:

  • szakirányú (pénzügyi) középfokú végzettség,
  • számlázási területen szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat,
  • magas fokú önállóság, pontosság, megbízhatóság,
  • gyors és hatékony reagálás a változásokra, stressz tűrő képesség,
  • PC (Excel, Word) kimagasló szintű felhasználói szintű ismerete.

Előny:

  • azonnali munkakezdés,
  • valamilyen vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett gyakorlat,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszonyt,
  • szakmai fejlődési lehetőséget, fiatal, lendületes csapatot,
  • versenyképes juttatási csomagot.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület, Táblás utca

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő