www.cvonline.hu

Számlázó- járatindító

  • A hirdetés 295 napja lejárt

REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft.
munkatársat keres

Számlázó-járatindító

munkakörbe, 2 fő részére

A Reál Hungária Élelmiszer Kft. budapesti élelmiszer és vegyi áru C+C áruházába

Főbb feladatok, munkák:

  • Kimenő áruszámlák összeállítása, ellenőrzése, kiküldése, egyéb számlázási feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kizárólag olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki legalább középfokú végzettséggel rendelkezik és hasonló területen számlázó munkakörben eltöltött legalább egy évet.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Jelentkezés módja: önéletrajzát küldje az alábbi e-mail címre, vagy adja le személyesen a 1116 Budapest, Kondorosi út 6. szám alatt található ügyfélszolgálaton.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő