www.cvonline.hu

Számlázó adminisztrátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1039456

Papír, író és irodaszer nagykereskedelemmel foglalkozó, győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • beérkező megrendelések kezelése
  • megrendelések alapján számla kiállítása
  • számlák járatra sorolása
  • ügyiratok kezelése
  • partnerekkel történő kapcsolattartás
  • egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárások:
  • középfokú pénzügyi vagy kereskedelmi végzettség (érettségivel)
  • MS Office programok és levelező rendszer felhasználói szintű ismerete
  • ügyfélközpontúság
  • rugalmasság
  • jó problémamegoldó képesség
  • kimagasló precizitás

Juttatások:
  • bérezés bruttó 167.300 Ft/hó
  • egyműszakos munkarend, hétfőtől-péntekig
  • próbaidő letelte után Cafeteria hozzájárulás
  • 100% -os utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • számlázási területen szerzett tapasztalat
  • irodaszer áruismeret

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Győr