www.cvonline.hu

Számlázó adminisztráló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 772160

Papír, író és irodaszer nagykereskedelemmel foglalkozó, győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • megrendelések alapján számla kiállítása
  • számlák járatra sorolása
  • ügyiratok kezelése
  • partnerekkel történő kapcsolattartás a számlázási hibák javítása, módosítása érdekében
  • kompenzálások, beszámítások, engedményezések kezelése
  • egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása
Elvárások:
  • középfokú pénzügyi vagy kereskedelmi végzettség (érettségivel)
  • MS Office programok és levelező rendszer felhasználói szintű ismerete
  • ügyfélközpontúság
  • rugalmasság
  • jó problémamegoldó képesség
  • kimagasló precizitás
Előny:
  • számlázási területen szerzett tapasztalat
  • irodaszer áruismeret
Amit kínálunk:
  • bruttó 128.400 Ft havibér
  • béren kívüli juttatás a próbaidő letelte után
  • utazási költségtérítés
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.