www.cvonline.hu

Számlázási ügyintéző

  • A hirdetés 1089 napja lejárt

Fuvarozással és szállítmányozással foglalkozó nyíregyházi cég

munkakörbe új munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • bejövő, kimenő hívások kezelése,
  • számlázási adatbázis karbantartása,
  • együttműködés a pénzügyi és fuvarszervező osztályokkal,
  • számlázással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség (szállítmányozási/logisztikai/pénzügy-számviteli előny),
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny,
  • kommunikációs szintű angol vagy német nyelvismeret szóban és írásban,
  • aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • pontos, önálló munkavégzésre alkalmasság,
  • határidők betartása.

Amit ajánlunk:

  • stabil, hosszú távú munkahely.

Amennyiben a meghirdetett állás felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét bérigény megjelölésével január 26-ig a megadott e-mail címre.

Helyek Nyíregyháza
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő