www.cvonline.hu

Számlázási ügyintéző

  • A hirdetés 464 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt.

 szolnoki telephelyére

számlázási ügyintéző

munkatársat keres

Az ideális jelölt jellemzői:

  • Középfokú kereskedelmi/logisztikai végzettség,
  • 2-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • ERP rendszerek ismerete (QAD rendszer ismerete előny), haladó szintű Word, Excel ismeret,
  • Önálló munkavégzés,
  • Kivalló kommunikációs készség, pontosság, precizitás.

A munkakör tartalma:

  • Vevői rendelések vállalatirányítási rendszerbe töltése, ellenőrzése, javítása, véglegesítése,
  • Egyeztetés vevőkkel a rendelésekkel kapcsolatos kérdésekről,
  • Szállítólevelek, számlák elkészítése,
  • Szállítmányt kísérő dokumentumok összekészítése,
  • EKÁER rendszer kezelése.

Amit kínálunk:

  • Kiváló, igényes munkakörnyezet,
  • Dinamikus csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Szolnok

Kezdés: 2016. március

A jelentkezés módja: Önéletrajzát 2016. február 26-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő