www.cvonline.hu

Számlázási referens

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.07.10.
Hirdetés azonosító: 946256
lejárt

Az energiaszektorban kiemelt piaci helyzetű Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat

számlázási referens

pozícióba!

A munkakörrel járó főbb feladatok

  • Mérési jegyzőkönyvek feldolgozása és a szükséges számlázások helyesbítése.
  • Leolvasás és szerelés során keletkezett adatpontosítások bedolgozása.
  • Számlázási törzsadat pontosítások
  • Számlázási helyesbítések kezelése, megoldása.

Elvárások a jelentkezővel szemben

  • Szakirányú gazdasági/műszaki középfokú végzettség
  • Irodai környezetben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Előny

  • SAP modulok ismerete

Szerződés jellege

  • Határozott idejű (belépést követően 8 hónap időtartamra)

Munkavégzés helye

  • Pécs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu