www.cvonline.hu

Számlázási referens

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.06.09.
Hirdetés azonosító: 816267
lejárt

Az energiaszolgáltatásban meghatározó szerepet betöltő partnerünk számára munkatársat keresünk Baranya megyébe

számlázási referens
(Ref.693.)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Fogyasztási helyek ellenőrzése során keletkezett jegyzőkönyveinek feldolgozása (szabályozások alapján szükséges felhasználói értesítőlevelek küldése, felhasználói egyeztetések lefolytatása, követelések meghatározása, számlák, részletfizetések elkészítése, felhasználók részére megküldése, nyilvántartási adatok rögzítése).
  • Jegyzőkönyvek feldolgozása során feltárt, jegyzőkönyvezéssel, tárgyi bizonyítékkezeléssel, felhasználási hely ellenőrzéssel kapcsolatosan hibák, eltérések gyűjtése, dokumentált visszajelzése érintett szervezeti egységek felé
  • Jegyzőkönyvek feldolgozásával kapcsolatosan beérkező felhasználói reklamációk, panaszok első fokú kivizsgálása, egyeztetése.

Elvárások:

  • Szakirányú gazdasági középfokú végzettség
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • SAP modulok ismeret előnyt jelent
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a cv@dologido.hu e-mail címre.

Kérem az e-mailben feltétlenül tüntesse fel, hogy milyen pozícióra kíván jelentkezni!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu