www.cvonline.hu

Számlázási referens - Győr (Referenciaszám: OE-1692)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1076370

Feladatok:

  • Folyamati hibás vételezések jegyzőkönyveinek feldolgozása: értesítőlevelek küldése, felhasználói egyeztetések lefolytatása, követelések meghatározása, számlák, részletfizetések elkészítése
  • Folyamati hibás jegyzőkönyvek feldolgozásával kapcsolatosan beérkező megkeresések kivizsgálása, kapcsolattartás más szervezeti egységekkel.
  • Jegyzőkönyvek feldolgozásához kapcsolódó törvények, utasítások, szabályozások naprakész ismerete.

Elvárások:

  • Érettségi,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Megbízható, precíz, rugalmas munkavégzés,
  • Önálló és csoportos munkavégzésre való képesség.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • 1 éves határozott idejű munkaviszony
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország vezető energiaszolgáltatója számára keres munkavállalót számlázási referens munkakörre győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a rendszeren keresztül üzenetben vagy jöjjön be hozzánk győri ügyfélszolgálati irodánkba az Attila utca 6. szám alá.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Győr-Moson-Sopron
Sopron
Mosonmagyaróvár
Kapuvár
Csorna
Jánossomorja
Tét
Fertőszentmiklós
Pannonhalma
Fertőd
Dunakiliti
Kunsziget
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő