www.cvonline.hu

SZÁMLÁZÁSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1035 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Gazdasági Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • A teljesített fuvarfeladatok alapján, a kimenő számlák kiállítása, ellenőrzése, kezelése;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás;
  • Esetleges számlareklamációk kezelése;
  • Okmánypótlások kezelése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (közgazdasági/pénzügyi végzettség előny);
  • Legalább egy éves pénzügyi-, számlázási tapasztalat;
  • Felhasználó szintű MS Office, kiemelt Excel ismeret;

Előnyt jelent:

  • Fuvarozás területén szerzett tapasztalat;

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Nyugodt, határozott személyiség;
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélorientált hozzáállás;
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás;
  • Terhelhetőség.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „számlázó” jeligével a következő címre juttassa el: E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő