www.cvonline.hu

Irodavezető Munkatárs

  • A hirdetés 366 napja lejárt

A Beorol HU Kft. vezető festék kellékenyag és kéziszerszám gyártó és forgalmazó vállalkozás Délkelet Európában, több mint 18 éves piaci jelenléttel Odaadó munkatársainknak köszönhetően sikerült vezető pozíciót elérnünk. Leányvállalataink jelen vannak Bosznia és Hercegovinában, Magyarországon, Macedóniában, Montenegróban és az Egyesült Arab Emirátusokban. Közel Kelettől Dél Amerikáig több mint 50 országba szállítjuk termékeinket. Büszkék vagyunk az elért sikereinkre és ezzel összhangban új lelkes munkatársakat keresünk a további bővülés érdekében.

 A magyarországi tevékenységünk bővülése miatt új alkalmazottakat keresünk. Amennyiben tud és akar a vevők ügyeivel foglakozni - akkor jelentkezzen a következő állásra:

Irodavezető munkakörbe

Munkafeladatok leírása:

► Beérkezett rendelések számlázása
Számlák és szállítólevelek átvétele és ellenőrzése

 Írásos és szóbeli kommunikáció a vevőkkel és partnerekkel (telefonon, e-mailben, személyesen)
Számlák és más dokumentumok lezárása a cég könyvelési programjában
 Időnkénti kommunikáció a könyveléssel
Pénztár könyvelése
Iktatókönyv vezetése
Belső adminisztratív dokumentációk vezetése

Kötelező feltételek a jelentkezőknek:

Minimum három év tapasztalat ilyen vagy hasonló munkakörben (adminisztrátor, irodavezetés)
MS Office kitűnő ismerete
 Szerb nyelv legalább középfokú ismerete

Előnyt jelent a jelentkezőknek:

Felsőfokú közgazdasági végzettség előny
Könyvelési rendszerekben szerzett tapasztalat előny
Erős elemző és rendszerező készség

Beorol Hu Kft
1172 Budapest, Cinkotai út 32,
Magyarország
website: Link megjelenítése

Ha megfelel a fent leírtaknak akkor küldje el a fényképes önéletrajzát elektronikus úton.

Helyek Budapest (Budapest, Cinkotai út, Magyarország)
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 280000
Elvárt nyelvtudás Angol, Szerb