www.cvonline.hu

SZÁMLÁZÁSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 307 napja lejárt

Beorol vezető kéziszerszám gyártó és forgalmazó vállalkozás Délkelet Európában, több mint 18 éves piaci jelenléttel állandó növekedéssel és bővüléssel. Odaadó munkatársaink és a termékpaletta folyamatos szélesítésének köszönhetően sikerült vezető pozíciót elérnünk Délkelet Európa piacán. Leányvállalataink jelen vannak Bosznia és Hercegovinában, Magyarországon, Macedóniában, Montenegróban és az Egyesült Arab Emirátusokban. Közel Kelettől Dél Amerikáig több mint 50 országba szállítjuk termékeinket. Büszkék vagyunk az elért sikereinkre és ezzel összhangban új lelkes munkatársakat keresünk a további bővülés érdekében.

A magyarországi tevékenységünk bővülése miatt új alkalmazottakat keresünk. Ha érdekelt az állandó tanulásra és szakképzésre, kemény munkára, a partnerekkel való foglalkozásra - akkor jelentkezzen a következő állásra:

Munkafeladatok leírása:

► Beérkezett rendelések számlázása
Számlák és szállítólevelek átvétele és ellenőrzése

Dokumentáció összekészítése és archiválása
Bejövő számlák és szállítólevelek ellenőrzése
Számlák és más dokumentumok lezárása a cég könyvelési programjában
Jóváíró számlák készítése
Bejövő és kimenő számlák könyvelése
Belső szállítólevelek készítése
Az alkalmazottak munkaeszközeinek átadása/átvevése és ennek a folyamatnak a dokumentációja
Napi jelentések készítése a számlázott tételekről
Írásos és szóbeli kommunikáció a vevőkkel és partnerekkel (telefonon, e-mailben, személyesen)
Árajánlatok készítése és küldése
Mindennapi kommunikáció a könyvelési osztállyal
Mindennapi kommunikáció a vevőkkel és partnerekkel a számlázással kapcsolatban
Bankszámlakivonat könyvelése
Pénztár könyvelése
Költségek könyvelése
Más dokumentáció könyvelése
Iktatókönyv vezetése
Belső adminisztratív dokumentációk vezetése
Alkalmazottak felvételével kapcsolatos folyamatok (hirdetések feladása, jelentkezők kiválasztása, időpontok rögzítése),
Munkaszerződések előkészítése és az alkalmazottak bejelentéséhez tartozó adminisztráció
Más adminisztrációs szerződések készítése
Dokumentáció eljuttatása a könyvelési osztálynak és napi szintű egyeztetések.
A felettesek és az anyacég által előírt napi feladatok elvégzése
Jelentések készítése a napi aktivitásokról és elért eredményekről
A cég szabályzatai szerinti munkavégzés

Kötelező feltételek a jelentkezőknek:

Minimum három év tapasztalat ilyen vagy hasonló munkakörben (számlázó, adminisztrátor)
Felsőfokú végzettség előny
Könyvelési irodákban és könyvelési rendszerekben szerzett tapasztalat előny
MS Office kitűnő ismerete (különlegesen Excel)
Könyvelési programokban való jártasság
Aktív Magyar nyelv haszálat, írásaban és szóban, Angol nyelv (Szerb/Horvát nyelv ismerete előny)

Előnyt jelent a jelentkezőknek:

Közgazdasági végzettség
Magas szintű szervezőképesség és precízitás
Magas szintű kommunkáció  (szóban és írásban)
Erős elemző, rendszerező készség és felelősségtudat
Üzleti dokumentáció ismerete
Precíz munka nyomás alatt is

Beorol Hu Kft

1172 Budapest, Cinkotai út 32,
Magyarország
website: www.beorol.com

Ha megfelel a fent leírtaknak akkor küldje el a fényképes önéletrajzát elektronikus úton.

Csak a megfelelő jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot, akit nem hívunk azoknak ezúton szeretnénk megköszönni hogy elküldték a jeletkezésüket.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő