www.cvonline.hu

SZÁMLÁZÁSI MUNKATÁRS / ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1169 napja lejárt

 Beorol Kft. céget 1998-ban alapították Szerbiában, Belgrádban. Azóta működünk  és piacvezetővé is váltunk, mind Szerbiai és a regionális piacon egyaránt, a kéziszerszámok  gyártásának, importjának és forgalmazása területén. Termékeink minőségének köszönhetően ma már egész Szerbia, Montenegró, Macedónia és Bosznia-Hercegovina területén működünk, valamint más országokban is, mint Oroszország, Fehéroroszország, Horvátország, Románia, Bulgária, Görögország, Ciprus, Málta, Lengyelország, Hollandia, Izrael, Ausztria, stb. területein is forgalmazzuk termékeinket. Elhatároztuk, hogy fejlesztjük működésünket, és céget alapítunk Magyarországon, ezért szakmai csapatunk bővítésére az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Elvárások:

  • Középfokú közgazdasági/pénzügyi végzettség
  • Legalább két év, hasonló munkakörben töltött idő
  • Magas szintű számítógépes ismeretek - MS Office
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Felelősség tudat, kezdeményező készség, pontosság, analitikus gondolkodásmód, alkalmazkodó készség, túlórák vállalására való hajlandóság
  • Munkához, kollégákhoz és csapat munkához való pozitív hozzáállás

Feladatok:

  • Belső programban való munkavégzés
  • Számlázás, ár, haszon és mennyiség ellenőrzése
  • Összekészítő lista szétosztása, kivonatok követése, elő számla és jóváírások készítése
  • Áru  küldés futárszolgálattal, a folyamat ellenőrzése
  • Számla zárása,  lefűzése dossziéba, reklamáció érvényesítése
  • Kimenő és bejövő számlák nyilvántartása és ellenőrzése a beszállítóktól a vevőkig
  • A kísérő dokumentáció ellenőrzése a szabályosság és pontosság szempontjai alapján
  • Naprakészség véghezvitele
  • Vevői kintlévőségek nyomon követése, vevői és szállítói egyenlegek egyeztetése
  • Fizetési instrumentumok nyilvántartása
  • Dokumentumok előkészítése és nyilvántartása a könyvelés számára,
  • Vevői dokumentumok archiválása és szerződéseik naprakészen tartása
  • Külsős könyvelő céggel és a cég más osztályaival való együttműködés
  • Időszakos jelentések készítése a vezetők számára,

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli dinamikus munka, szakmai környezetben
  • Folyamatos továbbképzés

Amennyiben egy nemzetközi szabványok szerint működő cégben szeretnél dolgozni, ha ambiciózus, alapos és szorgalmas vagy, csatlakozz hozzánk és legyél Te is egy sikeres csapat része.

Amennyiben eleget tesz a felsorolt feltételeknek, kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „SZÁMLÁZÁSI MUNKATÁRS / ÜGYVEZETŐI ASZISZTENS” jeligével az alábbi címre juttassa el.  A pályázatot 2014. június 4-én zárjuk. Csak a szűkebb körbe bejutókat értesítjük. Csak a pályázott pozíciót feltüntetett anyagokat tudjuk elbírálni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő