www.cvonline.hu
Számlázási munkatárs - Gyál
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.07.23.
Jelentkezési határidő: 2016.07.27.
Hirdetés azonosító: 1064245
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Szeretnél egy család és munkavállaló barát cégnél dolgozni? Igen, van ilyen! Dinamikusan növekvő, nemzetközi logisztikai ügyfelünk nagyon várja, hogy egy SZÁMLÁZÓ kolléga csatlakozzon a csapatához és elvégezze az alábbi feladatokat:

- Bejövő számlák könyvelése
- Kimenő számlák elkészítése
- Adatrögzítés és számlaellenőrzés
- Postaforgalom követése
- Beszállítói számlareklamációk kezelése
- Beszállítói számlák és mellékletek elektronikus archiválása
- Részvétel zárásokban

Követelmények
- középfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség
- 1 év hasonló munkakörben eltöltött szerzett tapasztalat
- társalgási szintű angol nyelvismeret elvárás, főleg írásban, ügyfelekkel és beszállítókkal kell majd kommunikálni
- felhasználói szintű számítógépes ismeret

- Bejárási támogatás 26 Ft/km (jövőre emelkedik!)
- Próbaidő lejárta után cafeteria
- Összetett, komplex tapasztalatok szerzése

Egyéb hasonló állások Önnek
Data Network Designer

Trenkwalder Kft

 On behalf of our world-wide multinational Clie...
Budapest

Könyvvizsgáló

Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgá...
Budapest

Production planner

Work Force Kft.

Német anyavállalattal rendelkező autóipari gyár...
Veszprém, Veszprém