www.cvonline.hu
Számlázási munkatárs - Gyál
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.07.23.
Jelentkezési határidő: 2016.07.27.
Hirdetés azonosító: 1064245
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Szeretnél egy család és munkavállaló barát cégnél dolgozni? Igen, van ilyen! Dinamikusan növekvő, nemzetközi logisztikai ügyfelünk nagyon várja, hogy egy SZÁMLÁZÓ kolléga csatlakozzon a csapatához és elvégezze az alábbi feladatokat:

- Bejövő számlák könyvelése
- Kimenő számlák elkészítése
- Adatrögzítés és számlaellenőrzés
- Postaforgalom követése
- Beszállítói számlareklamációk kezelése
- Beszállítói számlák és mellékletek elektronikus archiválása
- Részvétel zárásokban

Követelmények
- középfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség
- 1 év hasonló munkakörben eltöltött szerzett tapasztalat
- társalgási szintű angol nyelvismeret elvárás, főleg írásban, ügyfelekkel és beszállítókkal kell majd kommunikálni
- felhasználói szintű számítógépes ismeret

- Bejárási támogatás 26 Ft/km (jövőre emelkedik!)
- Próbaidő lejárta után cafeteria
- Összetett, komplex tapasztalatok szerzése

Egyéb hasonló állások Önnek
Polish speaking AR Accountant

HAYS Hungary Kft.

Your new company Our multinational partner is l...
Budapest

Sourcing Specialist

Your new company Our German multinational pharm...
Budapest

Master Data Services Team Lead

Master Data Services Team Lead munkatársat kere...