www.cvonline.hu

Számlázási munkatárs francianyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 1246 napja lejárt

Multinacionális partnerünk budapesti szolgáltató központjába induló projekthez kiváló angol- és francianyelv-tudással Számlázási munkatársat keresünk.

 Feladatok:

  • megrendelések feldolgozása, számlázási folyamatok támogatása,
  • megrendelő partnerek számára kimenő számlák (AR) generálása,
  • megrendelések és számlák rögzítése ERP rendszerben,
  • számlainformációk ellenőrzése,
  • esetlegesen felmerülő adminisztrációs hibák okainak feltárása,
  • hibák korrigálása,
  • ügyfelek kérdéseinek megválaszolása a számlázással kapcsolatban,
  • belső és külső szabályozásoknak megfelelő munkavégzés,
  • elemzések, riportok elkészítése.

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • számlázási ismeretek,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • monotónia-tűrés,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás,
  • kiváló, aktív francianyelv-tudás.

 Előny:

  • hasonló területen (számlázás, AR) szerzett szakmai tapasztalat,
  • ERP rendszerekkel szerzett munkatapasztalat.

 Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.