www.cvonline.hu

Számlázási gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.15.
Hirdetés azonosító: 1077152

Energetikai tervezéssel valamint elektronikai eszközök forgalmazásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Számlák feldolgozása

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Számviteli szakirányban folytatott tanulmányok
  • Heti 20-25 óra vállalása rugalmasan

Juttatások:
  • 2 hónapos munkalehetőség (szeptember-október)
  • Bruttó 995 Ft./óra+ 12500 Ft. béren felüli juttatás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod a megjelölt e-mail címre.