www.cvonline.hu

SZÁMLÁZÁSI DOKUMENTUMKEZELŐ

  • A hirdetés 1137 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Gazdasági Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársakat:

Román nyelvtudással

Feladatok:

  • Beérkező fuvarokmányok csatolása;
  • Fuvarokmányok megfelelőségének ellenőrzése;
  • Fuvarokmányok pótlása;
  • Mindennapos kapcsolattartás a gépkocsivezetőkkel és a társosztályokkal;
  • Egyéb napi szintű adminisztratív, nyilvántartási, ellenőrzési tevékenységek.

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség;
  • Társalgási szintű román nyelvismeret;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés;
  • Nyugodt személyiség;
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás;
  • Terhelhetőség, monotonitás-tűrés.

Amit kínálunk: Kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és román nyelvű szakmai önéletrajz) „dokumentumkezelő” jeligével az alábbi e-mail címre juttassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő