www.cvonline.hu

SZÁMLÁZÁSI CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 1084 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Gazdasági Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • 25-30 fős számlázási csoport munkájának szervezése, irányítása, ellenőrzése;
  • Havi zárások levezetése, menedzselése;
  • Partnerekkel történő egyeztetés a számlázási problémák megoldásának érdekében;
  • Folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel;
  • Monitoring, hatékonyságnövelés, riportok, kimutatások készítése.

Elvárások:

  • Pénzügyi, számlázási területen megszerzett minimum 5 éves munkatapasztalat;
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat;
  • Felsőfokú (főiskolai/egyetemi) gazdasági végzettség;
  • Középfokú angol vagy német nyelvismeret (szóban és írásban);
  • Magabiztos Excel tudás.

Előnyt jelent:

  • Fuvarozás területén szerzett tapasztalat.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Jó problémamegoldó-és szervező képesség;
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodásmód;
  • Nyugodt, határozott természet;
  • Igényes, pontos, precíz munkavégzés;
  • Terhelhetőség.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: BILK Logisztikai Központ;  1239 Budapest, Európa u. 6.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „Számlázási csoportvezető” jeligével az alábbi e-mail címre juttassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő