www.cvonline.hu

SZÁMLÁZÁSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 28 napja lejárt

 Job Force Iskolaszövetkezet

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres ügyviteli tevékenységek ellátásra precíz, számítógépes ismeretekkel rendelkező jelentkezőket.

Feladatok:

  • számlázási adminisztráció
  • ügyviteli tevékenységek ellátása
  • vezetők adminisztrációs támogatása

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappalis hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappalis hallgatói jogviszony
  • precíz munkavégzés

Feladatellátás helye: Budapest, III. kerület

Feladatellátás időtartama: heti 15-25 óra

Juttatás: br.: 800 Ft/óra

Jelentkezés: e-mailben a lenti címre küldött önéletrajzoddal és kísérőleveleddel. (Az üzenet tárgya a következő legyen: SZ.ASSZISZTENS)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok