www.cvonline.hu

Számlázási adatkarbantartó

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 986389

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Számítógép előtti munka, back-office jellegű,
  • csapatban és önállóan is kell dolgozni,
  • fogyasztói kör törzsadat karbantartás és számlázás közeli hibajavítás végrehajtása,
  • adatszolgáltatás előkészítése

Elvárások:

  • középfokú műszaki, gazdasági, marketing-kereskedelmi vagy informatikai végzettség,
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretetek

Előny:

  • SAP ismerete,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre vagy az alábbi telefonszámon: 06 30/421-1727!