www.cvonline.hu

Számlázási adatkarbantartó

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 939894

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A hatáskörébe tartozó fogyasztói kör törzsadat karbantartás és számlázás közeli hibajavítás végrehajtása
  • A gázdíj elszámolások során keletkezett dokumentációk kezelése
  • Adatszolgáltatás előkészítése
  • Számlázással kapcsolatos reklamációk kezelése
  • A gázmérő leolvasó szervezet által biztosított mérési adatok fogadása az elszámolási – számlázási folyamat határidőre történő végrehajtása, a számla fizikai előállítása és a fogyasztóhoz történő eljuttatása érdekében
  • A kereskedelmi és ügyfélszolgálati tevékenységgel összefüggő dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • legalább 1 év szakmai munkatapasztalat,
  • számítógépes felhasználói ismeretek
  • önálló feladatmegoldó képesség,
  • jó műszaki, gazdasági, marketing-kereskedelmi vagy informatikai végzettség
  • előnyt jelent közmű cégnél szerzett tapasztalat, SAP ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest VIII. kerület

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre!