Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Számlavezető (ügyintéző)

Feladatok:

  Az OTP Bank csorvási fiókja

számlavezető (ügyintéző)

munkakör betöltésére részmunkaidős munkatársat keres

Feladatok:

  • Banki és bankcsoporti termék és szolgáltatásértékesítés
  • Számlaforgalom kezelése – lakossági, vállalkozói számlák
  • Készpénzforgalom bonyolítása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább alapfokú nyelvvizsga
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú magatartás
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Banki gyakorlat
  • Értékesítési szemlélet, termék értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány, gépkocsi vezetési gyakorlat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra.

Akit keresünk:

Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Békés
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő