www.cvonline.hu

Számlavezető (ügyintéző) – Kisújszállás

  • A hirdetés 435 napja lejárt

Kisújszállási fiókja

Számlavezető (ügyintéző)

munkakör betöltésére részmunkaidős munkatársat keres

Feladatok:

  • Banki és bankcsoporti termék és szolgáltatásértékesítés
  • Számlaforgalom kezelése – lakossági, vállalkozói számlák
  • Készpénzforgalom bonyolítása

Munkavégzés helye: Kisújszállás
Elvárások:

  • Középfokú – szakirányú – végzettség
  • Legalább alapfokú nyelvvizsga
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú magatartás
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Banki gyakorlat
  • Értékesítési szemlélet, termék értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány, gépkocsi vezetési gyakorlat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő