www.cvonline.hu

Számlavezetõ munkatárs

  • A hirdetés 761 napja lejárt

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • Számlavezetési feladatok ellátása
  • Banki tranzakciós mûveletek lebonyolítása
  • Készpénzforgalom bonyolítása
  • Fióki adminisztrációs feladatok ellátása
  • Fogyasztási hitelek ügyintézése, folyósítása

A munkavégzés helye: OTP Eger

Követelmények:

  • Min. középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább 1 éves bankfióki vagy egyéb értékesítési gyakorlat
  • Felhasználói szintû számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Teljesítményorientáltság

Elõnyt jelent:

  • Nyelvvizsga (angol és/vagy német)
  • Értékpapír ügyintézõi vizsga
  • Valutapénztárosi és ügyintézõi vizsga
  • Vállalkozói számlavezetési tapasztalat

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levél küldésével a "Jelentkezés" gombra kattintva.

A hirdetésre jelentkezni csak Inernet Explorer böngészőben lehet.

Helyek Heves
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő