www.cvonline.hu

Számlavezetõ munkatárs

  • A hirdetés 815 napja lejárt

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Banki, bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Számlavezetési és készpénzforgalmi feladatok ellátása
  • Banki tranzakciós mûveletek lebonyolítása
  • Fióki adminisztrációs feladatok ellátása

A munkavégzés helye: OTP Nyíradony

Követelmények

  • Min. középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Felhasználói szintû számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Teljesítményorientáltság

Elõnyt jelent

  • Banki vagy értékesítési gyakorlat
  • Lakáshitelezési ismeretek
  • Értékpapír ügyintézõi vizsga
  • Vállalkozói számlavezetési tapasztalat

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Referenciakód: EKM-141021-02

Link megjelenítése" target="_blank">www.otpbank.hu

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő