Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Számlavezető munkatárs

Feladatok:

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Banki, bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Számlavezetési és készpénzforgalmi feladatok ellátása
  • Banki tranzakciós műveletek lebonyolítása
  • Fióki adminisztrációs feladatok ellátása

A munkavégzés helye: OTP Tiszaújváros

Követelmények

  • Min. középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Teljesítményorientáltság

Előnyt jelent:

  • Banki vagy értékesítési gyakorlat
  • Valutapénztárosi vizsga
  • Értékpapír ügyintézõi vizsga
  • Vállalkozói számlavezetési tapasztalat
  • Nyelvvizsga

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Záró dátum
2014.05.04

Referenciakód
EKM-140423-01

Akit keresünk:

Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Értékesítés / Kereskedelem, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő