www.cvonline.hu

Számlavezető munkatárs

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Banki- és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • Számlavezetési feladatok ellátása
  • Banki tranzakciós műveletek lebonyolítása
  • Készpénzforgalom bonyolítása
  • Fióki adminisztrációs feladatok ellátása

A munkavégzés helye: OTP Szerencs

Követelmények

  • Min. középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Teljesítményorientáltság

Előnyt jelent

  • Banki vagy értékesítési gyakorlat
  • Lakáshitelezési ismeretek
  • Értékpapír ügyintézői vizsga
  • Vállalkozói számlavezetési tapasztalat
  • Valutapénztárosi ügyintézői vizsga
  • Nyelvvizsga

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Záró dátum
2016.09.25

Referenciakód
EKM-160913-01

www.otpbank.hu

Munkavégzés helye Szerencs
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szerencs