www.cvonline.hu

Számlavezető munkatárs - Tatabánya

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Tatabányai Fiók

számlavezető munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése
  • készpénz- és számlaforgalom bonyolítása
  • számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése
  • ügyfél-tájékoztatás, aláírás- és okmányazonosítás
  • ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés

Elvárások:

  • középfokú vagy felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség

Előny:

  • német vagy angol nyelvismeret
  • banki és pénzkezelési gyakorlat
  • értékpapír piaci vizsga
  • jelzáloghitelezési ismeret

Jelentkezési határidő:  2016. október 18. (otpbank/Karrier)

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Referenciakód: ÉDR20161011-1

Munkavégzés helye Tatabánya
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Tatabánya